Labelife 8 Pack 12mm DYMO 45010 45013 45016 45017 45018 45019 45022 45023 Компатибилен DYMO Д1 Етикета Лента за LableManager160 280
Новак - 7 %

Labelife 8 Pack 12mm DYMO 45010 45013 45016 45017 45018 45019 45022 45023 Компатибилен DYMO Д1 Етикета Лента за LableManager160

Достапно за нарачка
DEN 1458.24
DEN 1356.00
Достапност:


Пакетот вклучува :
1pcs A45010 ( компатибилен со DYMO S0720500 , 45010 )
1pcs A45013 ( компатибилен со DYMO S0720530 , 45013 )
1pcs A45016 ( компатибилен со DYMO S0720560 , 45016 )
1pcs A45017 ( компатибилен со DYMO S0720570 , 45017 )
1pcs A45018 ( компатибилен со DYMO S0720580 , 45018 )
1pcs A45019 ( компатибилен со DYMO S0720590 , 45019 )
1pcs A45022 ( компатибилен со DYMO 45022 )
1pcs A45023 ( компатибилен со DYMO 45023 )
Боја : Црно на Јасни / Бела / Сино / Red / Жолта / Зелена / Сребрена / Злато
Големина : 12mm Х 7m
Функција:
-Етикетата касети е отпорен на вода,Отпорни на триење,хемиска Отпорност и згаснат отпорни.
-Етикетата лента може да биде лесно кора, издржливи и стап. -Етикетата ленти се изградени со исчезнат-отпорни боја обезбедува супериорни резултати и брилијантен со силно лепило перформанси, може да биде совршен користат затворен како дома, во канцеларија, училиште, итн.
Забелешка:
1. Ве молиме да го потврдите дали објектот е погодна за вашиот етикета печатач кога ќе ги нарачате.
2. Пред да завршите со печатење,да се избегне било каква штета,ве молиме, не се повлече на касети,и не допирајте ја машина .
3. Сите наши производи се тестирани кога ќе се организира брод надвор,и ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас.

За производот

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
A45010, A45013,A45016,A45017,A45018,A45019,A45022,A45023
боја:
мулти-боја
Тип:
Лента
Бренд Име:
Labelife
Применливи Опрема:
етикета печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Dymo
Големина:
12mm*7m
Функција:
Компатибилен 45010 45013 45016 45017 45018 45019 45022 45023
Гаранција:
1 година

Избор на клиент