Топла Продаде Нова Мода Секси Квалитет Бренд Плус Големина 38 Памучни Панталони Обичните Мажи Облека Воена Војска Зелени Панталони Mens Joggers Масти
Новак - 48 %

Топла Продаде Нова Мода Секси Квалитет Бренд Плус Големина 38 Памучни Панталони Обичните Мажи Облека Воена Војска Зелени Панталони

Достапно за нарачка
DEN 1866.24
DEN 971.00
Достапност:


За производот

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Број На Модел На:
3262
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Џебови
Половината Големина(во инчи):
29-38
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Платно
Бренд Име:
HALACOOD

Избор на клиент