Mairuige Counter Strike Игри на Компјутер Голем Пиштол Mouse Pad Лаптоп Тастатура Мат за Лигата на Легенди LOL mousepad Како Подарок
Новак - 6 %

Mairuige Counter Strike Игри на Компјутер Голем Пиштол Mouse Pad Лаптоп Тастатура Мат за Лигата на Легенди LOL mousepad Како

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 406.00
Достапност:

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Објектот на боја треба да бидат прегледани во согласност со стандардите на националната притиснете и објавување индустриски стандард. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тастатура продолжен подлога се разликуваат 2-3 cm, сите припаѓаат на нормален феномен, ние сме во строга согласност со стандардна големина смртна машина, направи гума производ, понекогаш, исто така, може да се појави големината отстапување е неизбежна. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Преглед
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.( прв средината и презиме )
Материјал : Гума Големина : прилагодено дебелина : 2mm -5mm
Заклучен значи заштита на работ на mouse pad
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.15 mm, мала големина долго ширина на плус или минус отстапување од 2-3 милиметри. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За корисници со повисоки боја барања, препорачливо е тоа да го направите пред-примерок верификација.
(2) поради гума топлина bilges ладно смалуваат : материјал дебелина отстапување на плус или минус 0. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
1, ние ќе строго во согласност со датотеки во CMYK боја вредност стандард печатење, печатење во боја боја отстапување за 10% припаѓаат на нормален феномен, серија на стоки внатре, ќе има различен број на нијанси, овој вид на ситуацијата е неизбежна,
На клиентите на долгорочна соработка, истиот документ, различни печатење, бојата е малку поинаква.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Answer : ___________________________ Note : наш основен mouse pad е црна прецизност заклучување, ве молиме контактирајте ме ако други бои се потребни.

За производот

боја:
300x600X2MM, 300x700X2MM, 350x600x2mm, 300x800x2MM, 400x900x2MM, 300x800x3mm, 400X800X2mm, 400x700x2mm, 400x900x3mm, 400x900x4mm, 400x900x5mm
Број На Модел На:
2
Пакет:
Yes
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Избор на клиент