10PCS SN74HC148N НАТОПИ ТЕКОВНИОТ РЕЖИМ на PWM CONTROLLERIntegrated Кола IC Нови и оригинални

10PCS SN74HC148N НАТОПИ ТЕКОВНИОТ РЕЖИМ на PWM CONTROLLERIntegrated Кола IC Нови и оригинални

Достапно за нарачка
DEN 148.32
Достапност:


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

За производот

Избор на клиент