Моден сончоглед прстен Убава сончев прстен за жените промет на Големо со Бесплатен превозот
Новак - 19 %

Моден сончоглед прстен Убава сончев прстен за жените промет на Големо со Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 263.52
DEN 214.00
Достапност:


Моден сончоглед прстен Убава сончев прстен за жените промет на Големо со Бесплатен превозот
Повратни информации Вашите Повратни информации е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек(5 Ѕвезди), ако сте задоволни со вашиот производи и услуги Од нашиот. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или Негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ве остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодариме. Контактирајте со нас ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

За производот

Прстен Големина:
6
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
a333
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Бренд Име:
Woojila
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
style2:
свадба прстени
Style3:
прстени за жени
Style4:
прстени за мажи
Style5:
господарот на прстените
Превозот начин:
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail

Избор на клиент