Црна и бела казна шема памучна ткаенина лето облека решетки памучна ткаенина промет на големо со памучна крпа
Новак - 40 %

Црна и бела казна шема памучна ткаенина лето облека решетки памучна ткаенина промет на големо со памучна крпа

Достапно за нарачка
DEN 1920.00
DEN 1152.00
Достапност:


За производот

Стил:
Ripstop
Техника:
Ткаени
Ширина:
110cm
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
Цветни Печатење
Тежина:
125g / m

Избор на клиент