Dower мене Сребро Beaded Лист Свадба Коса Додатоци Круна Мода Свадба, Матурска Тиара Жените Опаѓањето на Накит HW5086
Новак - 8 %

Dower мене Сребро Beaded Лист Свадба Коса Додатоци Круна Мода Свадба, Матурска Тиара Жените Опаѓањето на Накит HW5086

Достапно за нарачка
DEN 715.20
DEN 658.00
Достапност:


Боја : сребрена
Објектот фотографија

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HW5086
Тип:
Tiaras

Избор на клиент