Рачно изработени DIY Сен Одделот на вода се Миеле Памук обична боја обичен Ткаенина Комбинација Постелнина Завеса Облека
Новак - 10 %

Рачно изработени DIY Сен Одделот на вода се Миеле Памук обична боја обичен Ткаенина Комбинација Постелнина Завеса Облека

Достапно за нарачка
DEN 705.12
DEN 635.00
Достапност:

метар метар метар modname=ckeditor

За производот

Бренд Име:
FANYI
Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Памук
Тип:
Challie Ткаенина
Функција:
Дише
Ширина:
140cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Обична

Избор на клиент