15mm * 14mm Гроздобер Дрвена Кутија за Накит Фиоки копчиња Минијатурни Бронза вратата Копчиња мал Кабинет diy се Повлече Рачка
Новак - 12 %

15mm * 14mm Гроздобер Дрвена Кутија за Накит Фиоки копчиња Минијатурни Бронза вратата Копчиња мал Кабинет diy се Повлече Рачка

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 718.00
Достапност:

15mm * 14mm Гроздобер Дрвена Кутија за Накит Фиоки копчиња Минијатурни Бронза вратата Копчиња мал Кабинет diy се Повлече Рачка
Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока бин Накит кутија дрвени случаи итн. Лесно да се инсталира и издржливи во употреба Големина : 15mm X14mm Материјал : Цинк легура Боја : Бронзени Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Име на производ:
Античкиот Копчиња
Големина:
15mm * 14mm

Избор на клиент