2 предните Универзална столче опфаќа За Шкода Octavia Fabia Врвен Брза Yeti Spaceback Joyste Jeti авто додатоци
Новак - 35 %

2 предните Универзална столче опфаќа За Шкода Octavia Fabia Врвен Брза Yeti Spaceback Joyste Jeti авто додатоци

Достапно за нарачка
DEN 2687.52
DEN 1747.00
Достапност:

Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство. Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта . Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел.Јапонија. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.
Зошто да изберете нас :
1. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. ако ви треба дневник , ве Молиме изберете "лого" опција и да ми кажете што логото ви треба. Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.Швајцарија. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1. Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат . Времето за испорака зависи од земјата на дестинација.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа.Норвешка.Нов Зеланд. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса.
Ние можеме да произведуваат повеќето автомобил марка лого!
Како што се : Логото за "Фолксваген", Тојота,Мицубиши, Киа , "Опел", "Шкода", итн.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За столче опфаќа : Материјал : Сендвич материјал+свила Бруто Тежина : 1kgs/set. Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија .

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Сендвич материјал+свила

Избор на клиент