Гроздобер Копче Срцето Ѓердан За Жени Мажи Накит, Трендовски Романтичен Подарок Кристал Злато/Сребрена Боја Pendant Ѓердан P1043
Новак - 50 %

Гроздобер Копче Срцето Ѓердан За Жени Мажи Накит, Трендовски Романтичен Подарок Кристал Злато/Сребрена Боја Pendant Ѓердан P1043

Достапно за нарачка
DEN 568.32
DEN 284.00
Достапност:

Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Добредојдовте на провери и нарачки. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
Стандарден пакет е како на следната слика. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ви благодариме за разбирањето. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ви благодариме!
.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Проверете Повеќе Срцето Предмети, ве Молиме Гроздобер Копче Срцето Ѓердан За Жени/Мажи Накит, Трендовски Романтичен Подарок Кристал Platinum/18 K Злато Позлатен Pendant Ѓердан P1043 Денот на Вљубените Подароци копче ѓердан Гроздобер Копче Срцето Стил : мода накит ѓердан База Материјал : еколошки copper Austrian кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant, 1 синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Проверете повеќе клучните предмети, ве молиме
Бесплатен превозот за сите нарачки.
Нашите производи се направени со најдобри 18 K вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Starlord
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
48mm
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
P1043
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
копче
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Синџир должина:
50cm+5cm/прилагодлив
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Избор на клиент