Новиот Дизајн Буда Дома Декорација Дневна Соба Винил Ѕид Decal Отстранлив Ѕид Налепници Достапни Во голем број на Бои Decals ZA618
Новак - 25 %

Новиот Дизајн Буда Дома Декорација Дневна Соба Винил Ѕид Decal Отстранлив Ѕид Налепници Достапни Во голем број на Бои Decals

Достапно за нарачка
DEN 574.56
DEN 431.00
Достапност:


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина(custom sizes достапни по барање)
56cm широк x 56cm високи
Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.
Pls оставете порака на вашиот налог или "контактирајте не" за боја треба ,инаку ние ќе брод стандардната боја, ви благодариме.

За производот

боја:
сина, сива, зелена, виолетова, црвена, жолта, кафена, прилагодено боја, портокал
Големина:
56x56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA618
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент