Меки Памук исполнет Мал Патент Чанта Подарок Торба Tassel Свила Brocade Накит Занаети Trinket Складирање Торбичка Свадба Партија Корист

Меки Памук исполнет Мал Патент Чанта Подарок Торба Tassel Свила Brocade Накит Занаети Trinket Складирање Торбичка Свадба Партија

Достапно за нарачка
DEN 475.20
Достапност:


Топло Потсетник
1. Режимот на транспорт
> 5pack Слободни EMS, време : 8 - 15 дена.
2. На дезени и бои се мешаат превозот, треба само една боја , ве молиме испратете ни порака.
Материјали : свила Brocade, Меки Памук
обвивка : свила
големина : 5 x 4 инчен
Боја : многу боја
пакување : Индивидуални пластична амбалажа
Политика На Враќање
Ако Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.
Користете Само малку zipping може да се олесни убава и пристојност, за голем број на подароци, бонбони, накит, жад, прстени, ѓердани, обетки, монета purses, Козметички шминка, бамбус јаглен и други подарок пакување употреба. Исто така, може да се рециклира, може да се нарекува еколошки производи! Карактеристики
Овој производ е направен од свила за шиење, патент памук исполнет дизајн, нежен, мали, убави, со многу силни Кинески вкус Патот.
За продавачот
Ние сме свила преработка и маркетинг на традиционалната Кинеска култура занаетчиски претпријатија Свила производи вклучуваат :
1. Подарок Перница
2. Чевли кеси
3. Накит, кутии, вреќи
4. Паричникот чанта
5. Чанти
6. Козметички кеси
7. Мобилен телефон кеси
8. Камерата случај кеси
9. Silks Огледало
10. Кармин кутија
11. перници Маска
11. Влечки
12. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. складирање Бонбони кутии
14. шише вино покрие кеси
13. Табела тркачи маса крпа
14. Лаптоп компјутер торба
15. Децата свила облека , капи
16. мажите Марами жените Шамија
17. мажите вратоврска, Sleepwear
18. Извезена Handkerchief
19. Бизнис картичка Кутија Дневник лаптоп
Занаети од традиционалната Кинеска култура Директориум
1. Silks Изработката Кукли
2. Занает мажите Фанови жените Фан
3. Метален Клуч синџири Серија : Пекинг Опера Маска панда Антички Облека итн.
4. Насликани Дрвени Чешли Серија : Мобилен Телефон ремени& Шарм, Копче синџир Чешли, итн
5. Кадифен Панда Серија клучни прстен, мобилен телефон ремени& Шарм , Влечки, Ракавици, итн
6. Пекинг Опера Маска маски
7. Cloisonne Накит
8. Кина јазол автомобил виси
9.Cloisonne Топката Пен
10. Пивско Шише настроената
11. Стапчиња за јадење
12. Хартија-сечење, Фенер
13. Врежан lacquerware Занаети
14. Ткаенина Занаети
Итн итн.
На секои две недели со нови производи додаден во нашиот каталог
од 2000 година, до сега, веќе има Десет години, богатство од продажбата на искуство, е заштита на вашиот шопинг, не само со висок квалитет и цена е многу прифатлива. Сите видови слики, од ист вид со слики. Ве молиме да се увери дека ги купите.

За производот

боја:
Бургундија, Црвена, Зелена, Жолта, fuchsia, Сива
Подарок Торба Големина:
5 x 4 инчен
Бренд Име:
ONLYYOU
Повод:
Шема:
Цвет
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
мали
Број на Компјутери:
3pcs
Материјал:
свила brocade

Избор на клиент