(100 парчиња/многу) 3*2cm Пеперутка Акрилик Огледало на Ѕидот Налепница Дете Девојка DIY Додаток 3D Дома Декор за Дневна Соба, Спална соба
Новак - 19 %

(100 парчиња/многу) 3*2cm Пеперутка Акрилик Огледало на Ѕидот Налепница Дете Девојка DIY Додаток 3D Дома Декор за Дневна Соба,

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 155.00
Достапност:

Вие сте добредојдени да ги нарачате. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ве молиме прочитајте го следново пред да го купите!!! Материјал : акрилна пластика 1. Ви благодариме!
За Нас
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака.
Вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
(100 парчиња/многу) 3*2cm Пеперутка Акрилик Огледало на Ѕидот Налепница Дете Девојка DIY Додаток 3 D Дома Декор за Дневна Соба и Спалната соба Боја : Црна,Злато ,Сребро Дебелина : 1 mm Материјал : акрилик огледало ,со јасни заштита филм на огледало површина и само-лепило лепак за поддршка бела хартија .
Ве молиме запомнете да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Идеален подароци и се погодни за секоја соба во домот, вклучувајќи ги детските соби.
Топло Prompt
Сите наши производи може да биде големо, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас да го цитирам!
Ако се купат повеќе производи, ве молиме да се стави на производи во количката ,а потоа направи плаќање заедно. Можете да нарачате било кој производ моделирање, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас.нашиот сите акрилик огледало налепници немаат некои мирис ,Ова е, по сите, пластика, тоа е добро за здравје ,ако сте се плаши од мирисот на телото на опасност ,можете да се шири на налепници во воздух ,и да ги задржи во вентилирани место за неколку часа или повеќе , и тогаш тоа ќе биде во ред .и може да се користи вода за да се расчисти тоа . Тоа само ќе ве однесе една минута.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. На готовиот производ површина не може да го допре, може само бришење со мека јасно крпа . Тоа е лесно да се инсталира со следниов начин : a.По ставете целата уметност налепница слика ,мора да солза на транспарентен слој на рефлексија на површината . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Повратни информации
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Испорака
Ве молиме внимание ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Круша белата назад и се држи на ѕидот или стакло ,или било каква мазна површина . Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Производ големина : 3*2cm Пакет : 100 компјутери /многу Овој стилски обликувани огледало со е голем плус на секое дома и тоа е, исто така, безбедно, семејство пријателски и ефикасна алтернатива за традиционалните стаклени огледала. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.пред да ја купите нашата објектот ,ве молиме да го прочитате тоа е големина опис прво ,понекогаш сликата изгледа поголем ,но тоа е мала .

За производот

Големина:
3x2cm Butterfly
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Американски Стил
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Бренд Име:
HYGGEHOME
Број На Модел На:
G0070
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент