За Samsung Galaxy S 7 G930f Случај 3D Ефект Паричникот Картичка Слотови Флип Кожа Случај Покритие за Samsung Галакси S7 G930 G9300 + Lanyard

За Samsung Galaxy S 7 G930f Случај 3D Ефект Паричникот Картичка Слотови Флип Кожа Случај Покритие за Samsung Галакси S7 G930

Достапно за нарачка
DEN 354.72
Достапност:


3 D Ефект Картичка Отвори Паричник Кожа Случај Флип Мобилен Телефон Заштитна Маска Случај за Samsung Галакси S7 5.1" 10 Боја
Име на производ : 3 D Ефект Флип Кожа Случај за Samsung Галакси S7
Боја : 10 Боја(како на сликата)
Модел : За Samsung Галакси S7 G930 G9300 G930f 5.1"
Пакет Се Вклучени :
1 Парче 3 D Ефект на кожа случај капак(мека tpu внатре)
1 Парче Lanyard
П : Може ли да му верувате на слики испратени?
О : за Сите на сликата се 100% преземена од страна на нашите фотографи. ние гарантираме за објектите што ги примате ќе биде иста како што е опишано. Но somethimes, пакетот може да се промени без претходна најава. Сепак, боите можат да бидат малку различни, поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голо око боја различни.
П : Што можам да направам доколку ми се добиваат скршени парцели?
A : Ние ќе пак објект со дебели меур пена торба или пена кутија за да се избегне оштетување. Но, понекогаш поради курир е indiscreet рачка, пратката може да биде прекината. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да ја потпише ако кога ќе добиваат тоа.
П : Што можам да направам доколку ми се чувствувате незадоволни со содржина?
A : Ние сме обезбедување да обезбеди 100% задоволување на услуги за вашата и 100 дена гаранција. Па не грижете откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети што ги примате, ние секогаш сме одговорни и пациентот за вашите проблеми.
Ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без комуникација.
П : Како можете да не контактирате ?
A : Можете да едноставно пратете ни порака, или да разговараат со нас преку Trade Manager. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа, ако не веднаш! Кога ќе се направи ред, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето барање за боја и нешто друго, ние ќе се справи со вашата цел како што ќе кажеш.
П : Како за фактурата и данок?
А : Во ред да те плаќаат помалку или нема царина, ние ќе се пријават помалку од 4$ за секој мобилен телефон случај, 6$ за други поголеми пакет. Ако вашата земја не дозволува овој или имате други барања, pls дозволете ни да се знае однапред. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
Ако не сте доби вашата пратка во рок од 40-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Референца на времето за испорака.

За производот

Материјал:
кожа
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
5.1
Функција:
3D Ефект Сликарство Флип стојат носителот паричникот кожа случај маска
ОДГОВАРА ЗА:
За Samsung Галакси S7 G930 G9300 G930f 5.1
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
Стил:
3D ефект Симпатична Животно Цвет Аниме кожа случај маска

Избор на клиент