Платно Модерна Ѕид Слики Топла Мотор Frameless Маслото Уметнички Слики Модерни Ѕид Уметност Апстрактно Сликарство Декор
Новак - 49 %

Платно Модерна Ѕид Слики Топла Мотор Frameless Маслото Уметнички Слики Модерни Ѕид Уметност Апстрактно Сликарство Декор

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 612.00
Достапност:

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Платно Модерна Ѕид Слики Топла Мотор Frameless Маслото Уметнички Слики Модерни Ѕид Уметност Апстрактно Сликарство Декор
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.
Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте'т доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.5 см)
ако сакате друга големина ,plz контактирајте ме.
Наплата
1.Вашето задоволство е наша извршување.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.
Плаќање
1.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.Во моментов ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

За производот

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цртан филм
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
Тип:
Handpainted

Избор на клиент