5x XML T6 Висока Моќност Headlamp Батерија 20000Lumen LED Светилка со 3 Светлина Режими 2 Полнење Батерии за Полнење Кабел
Новак - 5 %

5x XML T6 Висока Моќност Headlamp Батерија 20000Lumen LED Светилка со 3 Светлина Режими 2 Полнење Батерии за Полнење Кабел

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 775.00
Достапност:


Ленти дизајн(не нуркање)
100% 2017 година нови headlamp.Тоа може да се полни преку USB полнач.
Тоа може да биде велосипед светлина,Лов Кампување светлина и LED Светлата
На headlamp може да се прилагоди за 90 степени
Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,
работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.
Погоден за : Кампување, Планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Пребарување и Спасување, итн.
Headlamp Спецификација :
1.Предмет тип : XML T6 + 4 LED Headlamp
2.Модел на ЛЕР : 1*КРИ XML T6 + 4x LED
3.Број на LED : 5pcs
4.Излез светла може да дојде до max 20000 lumens [lm] светлата
5.Модел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v( вклучени)
6.Начини : 3 начини
7.Net Тежина : 240g
8.Батерија :
9.LED животниот век : 100,000 часа
10.Тип на прекинувач : Clicky/Clickie
11.Вклучете локација : капа на Главата
Пакет Содржина
1 * LED Headlamp
1 * Мало поле
2 * батерија 18650 1x AC Полнач (сад или еу приклучок )
Постојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew може да направи плаќање од страна на ТТ, Кредитна Картичка, Western Union, Qiwi паричникот и Webmoney Ако сè уште имате прашања за плаќање, ве молиме лице за контакт со клиентите преку овој линк. : Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, 1 Нарачки ќе бидат испратени во 48 часа по уплатата верификација. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2 Сите од објектите се Бесплатни Превозот од КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Ако ви треба побрзо и стабилна испорака, можете да го избра HK Пост, Сингапур Пост или други комерцијални Изразат како што се ЕМС DHL, UPS-от Fed Ex или ТНТ 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот сте го добиле. Ако овој објект е примена повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. По утврдувањето на детали, ние ќе го организира наплата, враќање или resending. се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Тоа е високо ценет дека ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА feed врати ако сте задоволни со вашата нарачка. Ако не сте задоволни, ве молиме contect нас веднаш, ние ќе се најде решение во прв пат.

За производот

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
50W
Цел:
Кампување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
skywolfeye
Зрак Агол:
180°
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
сертификација:
CCC,RoHS
Тип На Светилка:
Камп
боја:
Бела

Избор на клиент