SAMBETTE 50pcs/многу 2ML Пластични Парфем Цевка Јасно Празни Козметички Сад Примерок на Тест PP Шише Транспарентен Vails со Затка
Новак - 14 %

SAMBETTE 50pcs/многу 2ML Пластични Парфем Цевка Јасно Празни Козметички Сад Примерок на Тест PP Шише Транспарентен Vails со Затка

Достапно за нарачка
DEN 456.00
DEN 392.00
Достапност:


50pcs/многу
Големина : 50mm*10 mm
КАПАЦИТЕТ : 2ml
Материјал : ПП
Боја : црвена / црна

За производот

Спецификации:
2ml
боја:
Црвено Затка, Црна Затка
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2ml
Бренд Име:
sambette
Број На Модел На:
BH0403
Материјал:
pp

Избор на клиент