3.8 г Лажица Мамка Една Кука Мраз Намамат Риболов Намамат Метал Мамка Лажни Мамка Флуоресцентни жолта на грбот од Страна на Бакар материјал
Новак - 15 %

3.8 г Лажица Мамка Една Кука Мраз Намамат Риболов Намамат Метал Мамка Лажни Мамка Флуоресцентни жолта на грбот од Страна на Бакар

Достапно за нарачка
DEN 1296.00
DEN 1102.00
Достапност:


добредојдовте во мојата продавница
Мраз Риболов Намамат Лажица Мамка Метал Мамка
Една Кука
Чист бакар материјал со Висок квалитет.
Флуоресцентни жолта на грбот
Тежина 3.8 g(со кука) должина 3.3 cm
За сол или свежа вода за риби на мамка
Петнаесет бои мешани испорака.

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
Број На Модел На:
3.8 г
is_customized:
Yes

Избор на клиент