LEBESI Професионални костими за капење за Мажи Пливање Водови Машки Брз Сува Одбор Шорцеви Дренажа Линија Боксер бански костуми perfect XS-3XL Мажите е Кратко

LEBESI Професионални костими за капење за Мажи Пливање Водови Машки Брз Сува Одбор Шорцеви Дренажа Линија Боксер бански костуми

Достапно за нарачка
DEN 766.56
Достапност:


ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
ЛЕ BESI Професионални Мажите Водови Големина на Табелата, Големина Тип Висина (CM) Половината (CM) XS 145-150 47-53 S 1 50 -1 55 5 3- 60 М 155-160 60-67 L 160-165 67 - 73 XL 165-170 73 - 80 2 XL 170-175 80 - 87 3 XL 175-180 87 - 93 Потсетам : Оваа големина е Кинески големина.Можеби тоа е помала од Америка и Еврото.Професионално пливање водови е многу тесна, непрофесионален персонал ви препорачуваме да изберете од поголема големина. Големина Отстапување : Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm грешка.
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Ви благодариме.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
ЛЕ BESI
Материјал:
Најлон,Spandex
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LBYF9802
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
боја:
сина,црна
На ткаенина:
82% Најлон 18%Spandex
костим за капење стил:
Мажите Човек Професионално Пливање Водови
Функција:
Дренажа Линија Водоотпорни Панталони Петтата
Година:
2017
Сезоната:
Sunmmer
Стил:
Мажите Сурфање Одбор на Професионални Спортски костими за капење на Плажа Носат
Пол:
Мажи,Момчиња,Спортисти
Dropshipping:
Yes

Избор на клиент