Новиот 148cm широк волна кашмир ткаенина 91.7% кашмир волна дами темперамент розова косата, заедно со волнени ткаенини
Новак - 12 %

Новиот 148cm широк волна кашмир ткаенина 91.7% кашмир волна дами темперамент розова косата, заедно со волнени ткаенини

Достапно за нарачка
DEN 3312.00
DEN 2915.00
Достапност:

modname=ckeditor
[име] високо-одделение Кашмир ткаенина
[ширина] 148cm
[тежина] 560 грама / метар
[материјал] волна 91.7% најлон 8.3%
[карактеристики] големо име, високо-одделение, топло и удобно, не е лесно да се pilling, јасно боја
[ Главниот користи ] Бренд мантил ткаенина
'

За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Волна / Viscose
Функција:
Windproof
Ширина:
148cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Волна
Име:
cashmere волнени ткаенини
Состојка:
Cashmere 91.7% spandex 8.3%
Широк:
148cm
Тежина:
560g/m

Избор на клиент