НИ Нов лаптоп keybaord за Toshiba L650 L655 L670 C650 C660 C650D L750 l755 L750d L770d англиски црна

НИ Нов лаптоп keybaord за Toshiba L650 L655 L670 C650 C660 C650D L750 l755 L750d L770d англиски црна

Достапно за нарачка
DEN 700.80
Достапност:


Превозот :
1, Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 15-30 дена да пристигне општи земји.Овој начин на превозот не е стабилна,ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно . Ве молиме не го прават тоа како причина на негативен фидбек.
2, Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 5-8 дена да пристигнат за опција.
3, Ние не ќе ги преземат сите resposibility за сопствени грешки, ве молиме љубезно ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен полнење.и јасно обичај, ако е потребно.

За производот

Број На Модел На:
за Toshiba L650 L655 L670 C650 C660 C650D L750 l755
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Стандард:
НИ Стандард

Избор на клиент