ју донг џин Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно восок акција рачно изработени слика холограмот 41097338
Новак - 46 %

ју донг џин Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно восок акција рачно изработени слика холограмот

Достапно за нарачка
DEN 786.24
DEN 425.00
Достапност:

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

За производот

Големина (Инчен):
14x8, 22x12, 29x16, 36x20, 43x24
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
41097338

Избор на клиент