Annatto абонос хартија тежина дрво дрво paperweight резби во дрво занаетите сликарство и calligraphy давање статии
Новак - 5 %

Annatto абонос хартија тежина дрво дрво paperweight резби во дрво занаетите сликарство и calligraphy давање статии

Достапно за нарачка
DEN 9504.00
DEN 9029.00
Достапност:


започнете
Информација за производот :
Опис : annatto paperweight
Спецификација : должина * ширина * висина 5.5 3 cm 38 (a) големина на
Тежина : 2.05 kg
Единици : пар
Пакување : спакувани во кутија
Состојка : Африкански ружино дрво
Во парчиња купувачот мора да :
1, боја разлика
Боја отсекогаш бил тежок проблем на мрежата за трговија, камера, светлина, форми слика прикаже различни причини и материјал на исклучување боја, ние им обезбедуваме на производ слики беа направени од страна на сопственикот со Canon SLR во обична светлина, боја разлика е релативно мала, но бојата разликата е неизбежен проблем засекогаш, се надевам купувачи се разбере ах.
2 транспорт штета
Оваа продавница има исклучително безбеден транспорт пакување мерки, може да се гаранција повеќе од 99% од транспорт безбедност, но Кина експрес испорака е се ' е можно, ве молиме пријавете се за тоа пред, распакување проверка на интегритетот на стоки, доколку има било каква штета, ве молиме бидете сигурни да се врати на виза, и се јавите на сопственикот, можам да во најкус можен рок за корисниците да се направи на задоволителен одговор;Ако се регистрирате за тоа (вклучувајќи ги довери другите да знак за), претставува признавање на интегритетот на вашите производи
3 квалитетот
На shopkeeper да се чувствуваат сите на квалитетот на стоките е многу добра, и ние, исто така, е држејќи се за да задоволни плаќање политика, како што купувачи не се задоволни со стока за квалитет, може да биде безусловно во рок од 7 дена за враќање на парите или замена, и назад на товар ќе му се на товар на сопственикот на сите луѓе!
Во исто време, нашата продавница продава ракотворби се рачно изработени, па на перформансите на секој детали за производот може да има мали разлики, не е совршен за да се беспрекорен, се надевам купувачи да се разбере

За производот

Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
УЖИВАЈТЕ-МАГИЈА
Материјал:
Дрво
Тема:
самовила

Избор на клиент