NinjagoeINGly Кол ЏЕЈ КОЛ ZANE Лојд Сенсеи Ву NYA Лојд Nadakhan Dogshank Блокови Играчки За Childre Компатибилен со legoeINGlys

NinjagoeINGly Кол ЏЕЈ КОЛ ZANE Лојд Сенсеи Ву NYA Лојд Nadakhan Dogshank Блокови Играчки За Childre Компатибилен со legoeINGlys

Достапно за нарачка
DEN 416.64
Достапност:


Контакт 1. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. 2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување. 3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Сакаме прашања, па прашај си! Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. Испрати од Кина Пост Воздух Mail(купи 10бесплатен превозот), потребата за 25-75 работни дена пристигне( Русија треба 90days,Бразил 120days).Па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири испорака и повикуваат на поштата. 2. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот надомест(10-30days. за да стигне до вас). 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Име, Адреса(улица име+врата број), Градот, Државата, Тел, Поштенски Код. 4. Сликите прикажани се за вашиот референца само. Може да биде малку боја разлика. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време за вас. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро. Наплата&Врати 1. Јас не ги примите објект во време, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. ;) 2. Пратката е дефектен, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. ;) 3. Објектот не е како што е опишано, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. ;) 4. Нешто недостасува, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. ;) 5. Добив целосно погрешен точка, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. ;) Повратни информации
Ние вредност, секој клиент и ќе се обидеме потрудиме да ја добиете вашата 5 ѕвезди. Ние се чека да биде од никаква помош за вас. Ве молиме не го напушти негативни повратни информации.

За производот

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Сертификат Број:
2014012203710641
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
NinjagoeINGlys
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
No
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
дете дома играчки
Пластични Тип:
ABS

Избор на клиент