Frameless Handpainted Уметнички Дела Висок Квалитет На Современи Ѕид Уметност На Платно Животинско Масло Сликарство Крава Висат Слики За Декор
Новак - 49 %

Frameless Handpainted Уметнички Дела Висок Квалитет На Современи Ѕид Уметност На Платно Животинско Масло Сликарство Крава

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 1346.00
Достапност:

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер.Во моментов ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Вашето задоволство е наша извршување.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Frameless 100% Handpainted Уметнички Дела Висок Квалитет На Современи Ѕид Уметност На Платно Животинско Масло Сликарство Крава Висат Слики За Декор
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
Плаќање
1. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат.
Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.
Наплата
1.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
Не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
Испорака :
1.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
Тип:
Handpainted

Избор на клиент