20MM Прилагодливи Прст Прстен Ќорци Поставување, Метален Прстен Наоди со 1mm длабочина Рамки-10011502

20MM Прилагодливи Прст Прстен Ќорци Поставување, Метален Прстен Наоди со 1mm длабочина Рамки-10011502

Достапно за нарачка
DEN 242.40
Достапност:


Објект : Прилагодлив Прст Прстен Ќорци База Со Рамки, Прстен Празно Наоди, Прстен Поставување
Количина : 10pcs
Внатрешниот кол : 20mm
Рамки длабочина : 10мм
Облик : тркалезна
Производ фотографии :
Сертификат : Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери. Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. 3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. 4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
2.1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
1.5cm
Производ Карактеристики:
За олово и никел слободни
Број На Модел На:
10011502
Прстен кол:
20mm
Рамки длабочина:
1mm
Ширина:
10mm
боја:
антички сребрен

Избор на клиент