промет на големо со 10pcs 115mm Lenght Плоштадот Флеш Вдлабнати се Повлече Врата се Справи,рамна рачка,кријат кабинет Кујна knob

промет на големо со 10pcs 115mm Lenght Плоштадот Флеш Вдлабнати се Повлече Врата се Справи,рамна рачка,кријат кабинет Кујна knob

Достапно за нарачка
DEN 2351.52
Достапност:


"Мала количина Не е проблем."
ве молиме не двоумете се да не контактирате за повеќе информации во секое време.
Детални Производ Description Each Пакет Содржи :
x10 Мебел Рачка
Мебел Се Справи Со Големина
Мебел Рачка во Сатенски Нерѓосувачки челик
Материјал : Нерѓосувачки челик
115mm Lenght Нерѓосувачки челик Сатенски Финиш мебел рачка,кабинет knob, рамна справи со Тип Флеш флеш справи со Објектот.Без ВАЛУТНА-123-M Материјал од не ' Рѓосувачки челик +Железо Заврши Сатен Нерѓосувачки челик Големина 115mm X42mm X13.0mm База Irom боја на база Сатен Никел Бренд Име Chicoo Услуга ОЕМ Користење на Станбен и деловен фиока
Испорака Детали За :
1.)Предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. 2.) Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3.)За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express; одлуката на нас е финалето. 4.)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Други Политики : 1.) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2.)Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. 3.) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Гаранција и Гаранција : 1.)12 месеци Гаранција. 2.)Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 3.)Ако објектот е дефектен, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Забелешка : 1)Повеќе од два килограми, избрани од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet ќе бидат поделени во две парцели кои се испраќаат. 2)стоката е во акции, Со цел ќе бидат испратени до вас од страна на изразат во рок од 3 дена по уплатата.Ако не,брод во рок од 20 работни дена.

За производот

боја:
Сатенски
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА-123-M
Бренд Име:
QUJO
Теренот-ред Спецификации:
--
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
Нерѓосувачки челик +железо
Заврши:
Сатенски Нерѓосувачки челик
Големина:
115mmX42mmX13.0mm
Пакување:
Пвц кеси+белата кутија+извоз картон
Додатоци:
без Завртка
Место на Потекло:
Jiangmen,Guangdong
Користење на режим на Сцена:
Дрво работи
основна боја:
Црна

Избор на клиент