Природните Бела Авганистан Камен Pendant Врежан Маитреја Смее Буда Pendant Ѓердан Подарок за Мажите nephrite Jades Накит +Јаже
Новак - 15 %

Природните Бела Авганистан Камен Pendant Врежан Маитреја Смее Буда Pendant Ѓердан Подарок за Мажите nephrite Jades Накит +Јаже

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 408.00
Достапност:

Име : Природна, Бела Авганистан Камен Pendant Врежан Маитреја Смее Буда Pendant Ѓердан Подарок за Мажите nephrite Jades Накит. Услови : 100% Нови и на Слободни Јаже
Материјал : Авганистан Камен
Големина на(Приближно) : околу 50mm*42mm*10мм ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
3. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Поради фотографија технологија некои слики може да биде малку различен од чевли во Боја, ве молиме да ги преземе jade дека сте примиле како стандард
Повратни информации :
1.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ви благодарам многу!
2.Ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор
на Aliexpress, ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
AFHDZ-029
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика

Избор на клиент