Модерната таванот светлина едноставна креативна личност дневна соба led таванот светилка топло модерна трпезарија светилка светла Хотел осветлување
Новак - 12 %

Модерната таванот светлина едноставна креативна личност дневна соба led таванот светилка топло модерна трпезарија светилка светла

Достапно за нарачка
DEN 28320.00
DEN 24922.00
Достапност:


Материјал : Железо + акрилик
Големина : види слика
Извор на светлина : 10 или 20lights G4 сијалица од 1,5 W LED
Напон : 90-260v

За производот

Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Дневна соба тавански светилки
Гаранција:
3
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Бренд Име:
Minfu
Осветлување Област:
15-30square метри
Број На Модел На:
A126
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
G9
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
10
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски

Избор на клиент