TBP213 Тибетската Mantras Амајлија Приврзоци Буда Око чело Бакар Octagon

TBP213 Тибетската Mantras Амајлија Приврзоци Буда Око чело Бакар Octagon

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


Тибетската Mantras Амајлија Приврзоци Буда Око Чело Бакар Octagon
Тибетската рачно изработени будистички амајлија приврзоци.
*инкрустирани шарени камен прав.
*Tibeta будистички амајлија симболишест зборови mantras, Буда око
*прекрасна големина,
*најдобрата понуда, ниска MOQ
**************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

За производот

Метали Тип:
бакарни легури
Шарм Тип:
Религиски
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TBP213
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската амајлија
Метал:
бакарни легури, сребро боја
Камен:
зелена тиркизна во прав
Кол.:
26-27mm
Дебелина:
6-7mm
Нето тежина:
8-9g
Место на Потекло:
Непал
Обрасци:
Буда око

Избор на клиент