3x4mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра, Бакар, Apple Зелено Стакло, Кристал Rosary Стил Синџир RC4751

3x4mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра, Бакар, Apple Зелено Стакло, Кристал Rosary Стил Синџир RC4751

Достапно за нарачка
DEN 1122.24
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите. Ви благодариме!
Спецификација За Производ :
3x4mm Злато Позлатен Фацетирани Rondelle Монистра, Бакар, Apple Зелено Стакло, Кристал Rosary Стил Синџир RC4751
Модел : RC4751
Облик : Rondelle Монистра
Материјал : Бакар, Apple Зелено Стакло, Кристал
Позлата : Злато Позлата
Крај : Фацетирани
Големина : 3x4mm
Повеќе Дизајни :
Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвива
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен. Големината, обликот и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, ако ви се грижи за својот суров и природни, ве молиме да се разгледа за да се купи.
Производот Се Покаже :
ЧПП (Често Поставувани Прашање) :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
RC4991
Објектот Тежина:
Approx 200g
Објектот Форма:
Грутка Чип

Избор на клиент