Чиста AU750 Розово злато Љубов Прстен среќа симпатична писмо прстен 1.13-1.23 g

Чиста AU750 Розово злато Љубов Прстен среќа симпатична писмо прстен 1.13-1.23 g

Достапно за нарачка
DEN 4315.20
Достапност:


Информации за производот
Метали : 18 K Розово злато
AU750
Тежина : 1.13-1.23 g
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

За производот

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yangshengda
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Метали Тип:
18K злато

Избор на клиент