2 парчиња/Многу МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Сосема Нов
Новак - 7 %

2 парчиња/Многу МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Сосема Нов

Достапно за нарачка
DEN 359.52
DEN 335.00
Достапност:

Опис : МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Име на Производ Граница Вклучите Модел МИ-8104 Тип Ротари Лост Рака со Ролери Моќ AC 250 V, 5 A DC 115 V, 0.4 НА
Боја на Црно-Сини Материјал Пластика, Метал & Гума Пакет 2 x Граница Вклучите
Може да се користи во безбедноста кола, контрола коло и anxiliary коло за терминал граница заштита.
Оваа Граница Вклучите може да се широко се користат во различни машина да ја следи позицијата на подвижни делови на машини и растенијата.
Лост Рака може да се ротира лево од 90° и да се на право од 90°. Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил . Русија . Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Ви благодариме И среќно!

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
МЕНЕ-8104
Карактеристики:
граница вклучите
Материјал:
Пластични

Избор на клиент