Oulm Види Машки Секојдневен Кожа за на Рака Кварц-види Топ Бренд на Луксузни Мажи Спортски Воена Big Clock Mens Часовници relojes hombre
Новак - 50 %

Oulm Види Машки Секојдневен Кожа за на Рака Кварц-види Топ Бренд на Луксузни Мажи Спортски Воена Big Clock Mens Часовници relojes

Достапно за нарачка
DEN 1270.08
DEN 635.00
Достапност:


Опис : - Oulm Мажите Кварц Watch - Легура се Види за Воени Мажите. - Висока прецизност кварц движење, со најновиот пробив Технологија. - На Повик Од Нерѓосувачки Челик Се Види Машки Спорт Кварц Се Види. - Мали бира може да не работат, Само за декорација . - Отпорен на вода (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.). Спецификација (приближно) : - Случај Дијаметар : 4.9 cm прибл. - Случајот Материјал : Алуминиум - Бенд Ширина : 2,2 см прибл. - Бенд Должина : 23cm прибл. - Бенд Материјал : Кожа
Oulm Часовници Машки Секојдневен Кожа за на Рака Кварц-Види Топ Бренд на Луксузни Мажи Спортски Дизајнер Big Clock Mens Часовници relojes hombre

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Oulm
Dial Дијаметар:
49mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Функција:
Повеќе Временска Зона
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
OULM Кожа Види
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Мали бира може да не работи:
Само за декорација
Голема Види Дизајн:
Уникатен Дизајн Види
Повик Кожа За На Рачен Часовник:
Oulm Мажите Кожа Кварц Види
Купувачот забелешка:
Хронограф не може да работи ,само за убавина

Избор на клиент