1Pairs Унисекс Спортски Чорапи Памук Спортски Чорапи Пет Прст Пети Чорапи Атлетик Комбинација Дише Отворено Чорапи
Новак - 24 %

1Pairs Унисекс Спортски Чорапи Памук Спортски Чорапи Пет Прст Пети Чорапи Атлетик Комбинација Дише Отворено Чорапи

Достапно за нарачка
DEN 110.88
DEN 84.00
Достапност:


Унисекс 1 Pairs Памук Спортски Чорапи Пет Прст Пети Чорапи Атлетик Комбинација Дише Отворено Чорапи Топла Спортски Чорапи
Функција : 100% нов висок квалитет Како што е прикажано, својата водат многу е добро, мека текстура. Пот помеѓу прстите вовлечени сува, мазна струење помеѓу прстите, ефикасно спречување нога мирис, микоза! Материјалот ви овозможува вашите нозе "дише" и се чувствуваат удобно во секое време Дизајниран за надворешна спорт, погоден за сите видови на топката игри,трчање, ЈОГА,mountaineering, кампување пеш, се Изработени со највисок квалитет на еластичен материјал што ја задржува својата оригинална форма и да ги собере, дури и по миење на одржување на прсти сува брзо, удобно, анти-бактерии, микоза превенција, голема пот апсорпција. Функција : deodorant, дише, спортски чорапи , Краток цевка, пот апсорпција, анти-триење Применливи полот : мажите и жените Спецификација на Производот : Боја : multicolor Големина : Една големина одговара за сите на цевка 60mm, стапалата на нозете 220mm (спортски чорапи многу еластична, погоден за европа големина 39-44)Водат спектар 23-25cm Дното дебелина : 1.5 mm ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакување : независни opp вреќа пакување Пакет се Вклучени : 1 пар на спортски чорапи

За производот

Бренд Име:
Aolikes
Пол:
Мажи
Црево На Висина:
Колено-Висок
Прст-одделени:
Yes
Спорт Тип:
Фудбал

Избор на клиент