Сончево Накит Уникатен Дизајн Искриват Крстот Површината Легура Отвори Ткаенината Алки Нараквици За Жените Модна Изјава Накит За На Партијата
Новак - 44 %

Сончево Накит Уникатен Дизајн Искриват Крстот Површината Легура Отвори Ткаенината Алки Нараквици За Жените Модна Изјава Накит

Достапно за нарачка
DEN 1651.20
DEN 924.00
Достапност:


Предмет : Алки Нараквици
Предмет Бр. : SY-B9094
Дијаметар : 65mm / 2.5 во
Тежина : 98g/set
Состојба : 100% Бренд-нови & Рака Полирање
Ве молиме да обрнете внимание. Таму ќе биде малку грешка од страна на прирачник за мерење, што е нормално.

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
sny
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SY-B9094
Обликотшема:
Крстот
Компатибилност:
секојдневно носење
Повод:
Партија Свадба Годишнината Секојдневно Носат Подарок
Дијаметар:
65mm

Избор на клиент