Професионални 10x50WA HD Централна Зум, Широк Агол Двоглед Со FMC Оптички Porro Призмата За Лов на Патување Концерт
Новак - 20 %

Професионални 10x50WA HD Централна Зум, Широк Агол Двоглед Со FMC Оптички Porro Призмата За Лов на Патување Концерт

Достапно за нарачка
DEN 3828.00
DEN 3062.00
Достапност:

Удобно визија со висок redolution леќа.Ние ќе ви ја испратиме во рок од 5 дена. Четка е мека и нема да им наштети на стакло или облоги.Мазна централен фокус knob за брзо гледање.
"Функција
1.FMC стакло леќи реализација на крајната светлината и резолуција. Како да се Уништи Двоглед ПОГРЕШЕН НАЧИН На вистински начин да се исчисти двоглед Чекор 1 Леќа Pen Remove сите лабава прашина од бинокуларна е леќи. Гаранција 1.Ценети за рационализација форма и цврстина.
Како да се Чисти Вашиот Двоглед ДОБИЕ ПРАШИНА ИСКЛУЧЕН ПРЕД да МОЖЕТЕ БРИШЕЊЕ Сте виделе некој да го направи тоа.Издржливи и заштитна,Гума-оклопни. Чекор 3 Сега дека прашина е нема, можете да ги леќа со леќа ткиво, посебен микро влакна леќа крпа, или многу мека памучна ткаенина (како парче чиста стариот памук undershirt). Кутриот, тој никогаш не знаеше дека тој само деградирани секоја слика тој некогаш ќе видите со што бинокуларна повторно.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. како и да било причина, не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена afer сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за да можете 2. Се сеќавам! Повеќе двоглед биле уништени од страна на погрешен чистење од страна се фрли на тротоарот.Ова е 100% нови и високо-квалитетни 10x50 WA отворено двоглед.Инаку, пакет е изгубен, ние не преземаме никаква одговорност.Можете да ги користите aliexpress или e-mail на нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот. Плаќање 1. Широк опсег на примена на внатрешни и надворешни. Дишете на неговиот бинокуларна е окуларот и потоа се фаќа за стакло со аголот на неговата кошула. Не користете хартија крпи или лицето ткиво, бидејќи тие се премногу груби.
Добредојде! Тоа е нашата чест да ви послужи! ! !
Професионални 10x50 WA HD Централна Зум, Широк Агол Двоглед Со FMC Оптички Porro Призмата За Лов на Патување Концерт
Answer : ___________________________ NOTE :
Нарачката, ве молиме да се наведе производ во боја, не определи, ние автоматски ќе се испрати. Широк опсег на примена на внатрешни и надворешни.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда преглед! 2.Понекогаш тоа може да потрае до 15-40 дена поради строгите обичај инспекција. Четкајте ги забите со четка на крајот на леќа чистење пенкало.Мазна централен фокус knob за брзо гледање.Издржливи и заштитна,Гума-оклопни.Купувачот заштита : Aliexpress само изданија плаќање на нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. Или ако вашиот бинокуларна е водоотпорен, всушност можете да ја извршите на допрете го (но не келеш тешко). Тие често вклучуваат дрво влакна кои ќе нула вашиот леќи или премази на леќите.Ценети за рационализација форма и цврстина.Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред regay и ние ќе го реши прашањето утро, ви благодариме! 1.
Зголемување : 10 X WA
Цел Дијаметар : 50mm
Окулар Дијаметар : 19mm
Поле На Гледање : 122m-1000m
Призмата Материјал : BAK4, Porro призмата
Леќа Coatting : FMC
Бруто Тежина : 1014g
Пакување Diamensions : 210x70x200 mm
"Функција
1. Бидете нежни.

За производот

боја:
црна, војска зелена
Број На Модел На:
10x50WA HD двоглед
Тип:
Двоглед
Бренд Име:
BEANTLEE
боја:
Армијата зелената боја, Црна
Зголемување:
10X
Цел Дијаметар:
50mm
Функција:
Широк Агол Двоглед
Примена:
Отворено
Тело Материјал:
Алуминиум+гума
Призмата На Материјалот:
BAK4, Porro призмата

Избор на клиент