Guapo Анимација Бројки Силуета Надворешен Стил Винил Decal Налепница Автомобил Налепница за Прозорец Мотоцикл Браник Автомобил
Новак - 49 %

Guapo Анимација Бројки Силуета Надворешен Стил Винил Decal Налепница Автомобил Налепница за Прозорец Мотоцикл Браник Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 192.00
DEN 98.00
Достапност:


За производот

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
zhang-3-134
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент