Силиконски Не-Стап се Концентрира Контејнери 2 во 1 10ml перат и еднократно dab масло силикони сад 10pcs/многу бесплатен превозот

Силиконски Не-Стап се Концентрира Контејнери 2 во 1 10ml перат и еднократно dab масло силикони сад 10pcs/многу бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 1247.52
Достапност:


Силиконски Не-Стап се Концентрира Контејнери 2 во 1 10ml перат и еднократно dab масло силикони сад 10pcs/многу бесплатен превозот
Спецификација на 2+1 10ml концентрат контејнери
Точка Име : 2+1 10ml силикони тегла сад
Материјал : 100% храна одделение силиконски
Капацитет : 10ml
Достапни бои : црна+пурпурна+зелена, жолта+сив+светло сина, зелена+трева зелена, сина+бела+црвена, сина+жолто+сива
Карактеристики на dab масло контејнери
1. 100% храна одделение силиконски материјал, нема абнормални мирис или дамки.
2. Nonstick,трајни, температура се спротивстави (-40°C до 260°C), се безбедни за dishware,microware,фурна, ладилник, лесно да се чисти и да ги отстраните.
3. Еко-Пријателски, флексибилен, лесен и пренослив, лесно за чување и транспорт.
4. Било бои, големини, цврстина & стилови со silkscreen логото, врежана или debossed дневник
5. Клиенти дизајни/примероци се добредојдени.
6. Разумен директни фабрика цена, со висок квалитет и брза испорака.
Забелешка
1. Пратката ќе се меша со достапни бои.
2. Ако не имаат посебни requriement за бои, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. 19 бои за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Големина:
M
Број На Модел На:
10ml силикони сад
Бренд Име:
RHS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
>10
Мирудии Сад стилови:
маска
Капацитет:
10ml
Употреба:
восок/масло/концентрира масло/сува трева

Избор на клиент