За Sony Xperia XZ Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричник Со Стојат fundas Мобилен Телефон Кеси
Новак - 25 %

За Sony Xperia XZ Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричник Со Стојат fundas Мобилен Телефон Кеси

Достапно за нарачка
DEN 263.04
DEN 197.00
Достапност:

Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка.Белешки : 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор, ви благодарам многу за вашиот kindest соработка однапред. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот Shiooing Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани.
За Sony Xperia XZ Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричник Со Стојат fundas Мобилен Телефон Кеси
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време : 1. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 работни денови, Ако по 60 работни денови уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или Други Брзо Deivery, и да додадете на пари за следење. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : ве Молиме имајте предвид дека delievery време може да се разликува. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Особено во шпицот пати. Гаранција & Политика На Враќање : 1. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. ајде да ги задржи добрите деловни односи.

За производот

Материјал:
PU
Големина:
16*8*2
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Лудиот Коњ Кожата Прекривачот Стојат Паричникот Кожа Случај
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
SKU:
DKS280
Comptible Модел:
За Sony Xperia XZ
статус:
во парк
боја:
Црна, Бела, Црвена, Небото Сино, Се Зголеми Црвена, Розова, Кафена, Зелена
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Ретро Лудиот Коњ Шема СТП Кожен Паричник Случај

Избор на клиент