Жените Fishnet Мрежа Види-преку Црна Блуза Женски Кошули Harajuku Секси Сите Натпревар Долг Ракав Tee Блузи
Новак - 18 %

Жените Fishnet Мрежа Види-преку Црна Блуза Женски Кошули Harajuku Секси Сите Натпревар Долг Ракав Tee Блузи

Достапно за нарачка
DEN 182.88
DEN 150.00
Достапност:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^
Жените Т Кошула
Висок Вратот
Fishnet Сплетам
Долг Ракав
Види Преку Ткаенини
Care & Детали :
Материјал : 95% Полиестер, 5% Elastance
Мека, Еластичен и Удобно Материјал
Машина Перат
Димензии :
Големина Биста- Рамо Sleeve -Должина
Free Size 78-110cm/30.7"-43.3" 34-40cm/13.4"-15.7" 51cm/20.1" 60cm/23.6"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина од Облека Должина ,Биста и Ракави , големината е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Пакет се вклучени : 1 x Блуза
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Пол:
Жените
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените кошули
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh

Избор на клиент