7.5*10см 300Pcs/Многу Шарени Resealable Алуминиумска Фолија Вентил Zip Заклучување Пакување Кеси Храна Намирници Само Печат Mylar Пакет Кеси
Новак - 5 %

7.5*10см 300Pcs/Многу Шарени Resealable Алуминиумска Фолија Вентил Zip Заклучување Пакување Кеси Храна Намирници Само Печат Mylar

Достапно за нарачка
DEN 1919.52
DEN 1824.00
Достапност:

Спецификација : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за храна во прав, кафе, ореви, шеќер долгорочно чување. На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање . Материјал : Алуминиумска Фолија Надвор Димензија : 7.5*10см, 2.95"x3.93" Внатре Димензија : 6.5*7cm, 2.55"x2.75" answer : ___________________________ NOte : Glittery торба Внатре Димензија е 6.5*6.5 cm 10 Бои : Црна, Сина, Сребрена, Бела, Цијан, Црвена, Виолетова, Златна, Розова, Glittery
Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкот
Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

боја:
со моделот, Темноцрвена, Виолетова, Злато, Сребрена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Виолетова
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
300pcs
Шема:
Никој,Пеперутка
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Број На Модел На:
Шарени Resealable Алуминиумска Фолија Вентил Zip Заклучување Пакување Кеси
Материјал:
Метал

Избор на клиент