JEXXI НОВА Мода Накит Наоди 100PCS Вистински 925 Sterling Silver Лост Назад Уво Earwires За DIY Капка Earring 1.3 см Кол.
Новак - 33 %

JEXXI НОВА Мода Накит Наоди 100PCS Вистински 925 Sterling Silver Лост Назад Уво Earwires За DIY Капка Earring 1.3 см Кол.

Достапно за нарачка
DEN 778.56
DEN 522.00
Достапност:

Бесплатен Превозот 20 Pcs Уво Теми Изработка на Накит Наоди 925 Фунта Сребрена Кутија Линија Синџир Earring Материјали За Кристал Монистра 9.80 Брзо Бесплатен Превозот 100 PCS 10ММ 6228 се Меша Бои Австриската Кристално Срце Pendant Мушка DIY рачно изработени Накит Обетки Наоди Дизајн 19.99 Stcok 20 PCS Накит Наоди Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Earring Кауција Малку Мазна Кука Уво Жици За Swa Кристал 9.99 Дизајн на Накит Наоди 50 PCS Вистински Вистински 925 Sterling Silver Hummer Clasps За Ѓердан Нараквица Со Отворањето 2 Скокаат Прстени 6.99 100 PCS Многу Големо 925 парична Казна Накит Наоди Вистински Чиста 925 Sterling Silver Студ Earring Уво Pin 3ММ Топката Монистра Глава 9.60 Мода Cucurbit Дизајн Злато Позлатен Кука Обетки Лост Назад Earwires Жена Накит DIY Изработка на Додатоци Наоди 200pcs 8.99 трговија на Големо 100 PCS 7 MM Свадба Накит Наоди AAAAA Швајцарската Круг Кубни Циркони CZ Камен Beadings Settings Накит Попуст 10.50 50 PCS(25 Pairs) Geniune 925 Фунта Сребрен Накит Наоди 12 MM Рамен Диско Cabochon Камео Settings Earring француски Лост Назад 9.99
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

За производот

Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Производ Карактеристики:
925 Sterling silver
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Број На Модел На:
P5201
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JEXXI

Избор на клиент