Со DHL/ФЕДЕКС/UPS-от 1600w 110V/230V Пластични Заварчик Слични Топол Воздух Пиштол +Млазницата +Топлина елемент

Со DHL/ФЕДЕКС/UPS-от 1600w 110V/230V Пластични Заварчик Слични Топол Воздух Пиштол +Млазницата +Топлина елемент

Достапно за нарачка
DEN 5760.00
Достапност:


3029017095576136 пластични заварување машина US $ 2500.00
/set US $ 2400.00
/парче US $ 1890.00
/set US $ 1700.00
/парче US $ 1470.00
/парче US $ 1650.00
/парче US $ 2490.00
/set US $ 1460.00
/парче US $ 1660.00
/парче US $ 195.00
/set US $ 195.00
/set US $ 190.00
/парче US $ 190.00
/парче US $ 145.00
/set US $ 120.00
/парче US $ 145.00
/set US $ 18.00
/парче
1600w 110 V/230 V Пластични Заварчик Слични Топол Воздух Пиштол +Млазницата +Топлина Елемент
Содржи :
(1) Една пластична заварчик пиштол
(2) Еден топлина елемент
(3) Еден 40 MM притисок ролери
(4) Еден 40 MM рамен Млазницата
Технички параметри :
Опис на Пластични Топол Воздух Пиштол
Топол Воздушен Пиштол е двојно изолирани,безбеден,сигурен,steplessly прилагодливи и постојана контрола на температурата. Тоа се користи за рачно заварување на различни топење пластични материјали,исто така, се користи за thermoforing,приклучни и други операции,Вообичаено се користи со geomembrane заварување машини и рачни истиснување.
Примена НА Пластични Топла Воздушна Пушка :
Апликацијата опфаќа одбие депонијата анти-продирање на проектот, канализација располагање анти-продирање на проектот, езерото анти-продирање на проектот, вода conservancy анти-продирање на проектот, тунел анти-продирање на проектот, минерали место анти-продирање на проектот, одгледување езерцето анти-продирање на проектот, покриви ленти проектот, итн
За Превозот : Ние ќе испрати стоката од страна на FEDEX,UPS-от,DHL,TNT во зависност од тоа каде се наоѓате.
Или ако сакате да се од Кина пост,ве молиме да договор со нас.
Слика покаже :
За Превозот
I. Превозот Време Обично Треба 15-30 работни Денови, Освен Некои Одмор;Посебни Денови(Како што III.Национална Конференција, Пост Политика); Дестинација(Русија Федерација, Бразил,Аргентина, итн.)
II.Ве Молиме Да Бидете Трпеливи Да Се Чека. Ако Времето е Граница, ве Молиме Порака Подолго Време Благодарение
III.Belowing Превозот Време Само За Референца,Ве Молиме Да Се Провери И Да Го Избере Најдобриот Начин Да Брод
Враќање&Наплата
I. Ако објектот е скршен или изгубени на патот unexpectly, ние кажам жал ми е за вас и можат да ви остават 3 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат скршени предмети од денот тоа е примено.
II.Ве молиме имајте во предвид : Ако објектот во ваша сопственост над 30 дена и ќе им се допаѓаат, одеднаш, извинете, тоа се смета да се користи и без наплата или замена ќе биде издадена,без исклучоци, но попуст, ќе се применува ако дојде следниот пат.
III.Ве молиме контактирајте со нас за враќање превозот адреса, враќање или замена ќе биде направен по приемот на објекти во оригиналната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Се врати превозот надомест е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации
I. ве Молиме дајте ни повратни информации по добивање на стоки. Вашите позитивни повратни информации и признавање, ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро!
II.Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека добрата комуникација ги реши сите проблеми
III. Ве молиме кажете ни ако имате други прашања

За производот

Фреквенција:
50/60Hz
Напон:
220V
моќност:
1600w

Избор на клиент