40pcs(20*15mm) Гроздобер Риба Шарм Европската pendant одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит
Новак - 30 %

40pcs(20*15mm) Гроздобер Риба Шарм Европската pendant одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

Достапно за нарачка
DEN 312.00
DEN 218.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Риба
Големина:
20*15mm
боја:
антички сребрен
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Висат дупка:
2mm

Избор на клиент