71pcs/set 3 големина DIY Облаци 3-7 инчен Ѕид Налепница Отстранлив Ѕид Decals Винил Детска Соба Оркестарот Уметност Дома Декорација Mural N816
Новак - 20 %

71pcs/set 3 големина DIY Облаци 3-7 инчен Ѕид Налепница Отстранлив Ѕид Decals Винил Детска Соба Оркестарот Уметност Дома Декорација

Достапно за нарачка
DEN 511.20
DEN 409.00
Достапност:


Discription :
Бренд : ROWNOCEAN
Материјал :
Големина на :
1 Сет имаат 71 компјутери
Се Прилагодите Боја :
Ако ви се допаѓа бојата други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број. На пример : H601 Бела
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк.
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно.
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Морнарско Сина, Небото Сино, Друга боја
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu Град
Is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Сет:
71Pcs

Избор на клиент