Нови 10pc16MM AB Бојата Светла бисер rhinestong копчиња облека месинг копчето многу убава Свадба покани занаети ги красат

Нови 10pc16MM AB Бојата Светла бисер rhinestong копчиња облека месинг копчето многу убава Свадба покани занаети ги красат

Достапно за нарачка
DEN 108.48
Достапност:


Производ вовед : Нови 10pc16 MM AB Бојата Светла бисер rhinestong копчиња облека месинг копчето многу убава Свадба покани занаети ги красат
Големина : Како слики : 16mm
Материјал : Кристал Месинг
Боја : Како на сликите : 9color
Количина : 10 парчиња
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во cu stom дозвола или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.

За производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Мешана Боја
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
P138
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Големина:
16mm
боја:
може да изберете

Избор на клиент