60pcs(17*14mm) Антички Сребрен бејзбол Шарм Европската pendant одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит
Новак - 30 %

60pcs(17*14mm) Антички Сребрен бејзбол Шарм Европската pendant одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка

Достапно за нарачка
DEN 312.00
DEN 218.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Бејзбол
Големина:
17*14mm
боја:
антички сребрен
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Висат дупка:
2mm

Избор на клиент