50g/пакет Метал Злато Сребро 3D Кавијар Монистра за Нокти Украси DIY Помине Додатоци Кристал Украси за Нокти Алатки
Новак - 17 %

50g/пакет Метал Злато Сребро 3D Кавијар Монистра за Нокти Украси DIY Помине Додатоци Кристал Украси за Нокти Алатки

Достапно за нарачка
DEN 154.56
DEN 128.00
Достапност:

1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. 3. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. 4. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија 50g/пакет Метал Злато Сребро 3 D Кавијар Монистра за Нокти Украси DIY Помине Додатоци Кристал Украси за Нокти Алатки Материјал : Метал Кавијар помине уметност украси Големина : 1mm Тежина : 50g/пакет Дизајн : Шарм и креативни,тоа го прави повеќе атрактивни Пакување Содржина : 1pack Боја : Злато и сребро Функција : Цел : погоден за маникир и педикир, исто така, може да ги красат вашиот мобилен телефон, книга, играчот случај, карти, стакло,итн. Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. Погоден За Professional или Home Нас
За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

За производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
50g
Големина:
Agate Stones
Број На Модел На:
декорација на нокти
Материјал:
Метал
Количина:
50g/пакет
Материјал:
Злато Сребро Метал 3D Кавијар
Пакет:
50g/пакет
За:
ноктите салон или DIY
is_customized:
Yes
Големина:
As photos
Место на Потекло :
Кина
Функција:
3D Помине Уметност Декорација Злато и Сребро Кавијар Монистра
Функција:
DIY помине уметност декорации
Тип:
3d метал помине уметност 2017 Нови Нокти Алатки Додатоци Материјали
боја:
Злато и Сребро.

Избор на клиент